برگزاری کارگاه مبانی سینما در ساختار بازیگری در مرودشت

کارگاه مبانی سینما در ساختار بازیگری حمید همتی در مرودشت برگزار شد

0 62

کارگاه یک روزه مبانی سینما در ساختار بازیگری حمید همتی کارگردان مطرح کشوری با حضور اعضای انجمن فیلم و علاقمندان به این رشته ی هنری در نگارخانه مهر مرودشت برگزار شد.
در این جلسه همتی در خصوص مبانی سینما در ساختار بازیگری مطالبی ارائه و بخشی از تجربیات شخصی خویش در زمینه فیلمسازی را بنا به درخواست حاضرین در اختیار آنان گذاشته و به پرسشها پاسخ داد.
وی گفت: هنرمندان انجمن فیلم برای پیشرفت در این حوزه بایستی با هنرمندان شهرهای دیگر ارتباط برقرار کرده و درجهت افزایش سطح دانش هنر فیلم سازی از دانش و تجربیات آنان استفاده نمایند.
همتی در ادامه در خصوص کاهش ساخت هزینه های فیلم سازی مطالبی بیان و قول داد هنرمندان و فیلمسازان انجمن فیلم را در ساخت فیلم کوتاه یاری رساند.
در پایان با اهداء لوح تقدیر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هدایا از این هنرمند تجلیل شد. این برنامه به همت انجمن فیلم و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت برگزار گردید.
قابل ذکر است:حمید همتی کارگردان و نویسنده ایرانی سینما متولد ۱۳۵۷ در تهران و فارغ التحصیل فیلمسازی انجمن سینما جوان ایران است که در چندین فیلم سینمایی به عنوان دستیار و برنامه ریز فعالیت داشته که از جمله آنها می توان به فیلم اخلاقتو خوب کن، بدون اجازه و قفس طلایی اشاره کرد.
از دیگر آثار سریال ساعت شنی، ترمه، من نمنم، باران بهاری، سه در چهار، قاتل پنجم، تله فیلم این سرزمین، فردای بهتر، راه سبز، جاده دوستی و مسافرخانه بشارت می باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هفت =