اجرای نمایش خیابانی به رنگ نارنجی در فیروزآباد

به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر نمایش به رنگ نارنجی اجرا گردید.

0 178

به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی  مبارزه با مواد مخدر نمایش خیابانی به رنگ نارنجی توسط گروه هنری زمین به کارگردانی محمد صادق جعفرزاده روز یکشنبه  1401/4/5 اجرا گردید.

این نمایش که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد و با همکاری  اداره بهزیستی و مرکز اقامتی میان مدت دلهای صبور با هدف رساندن پیام رهایی از اسارت مواد مخدر و آسیب ها و اثرات مخرب و ویرانگری که  اعتیاد بر  بنیان خانواده و جامعه وارد می کند را به زبان هنر بازگو می نماید.

در حاشیه این برنامه سلیمان شریفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد بیان کرد: در حوزه پیشگیری از اعتیاد ضروری است تمامی دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی به ویژه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و آموزشی وارد میدان شده و رسالت خود را متناسب با شرح وظایف و پتانسیل های موجود انجام دهند. در این راستا فعالین عرصه فرهنگ و هنر نیز خود را موظف به حضور در این میدان و فرهنگ سازی و آموزش مهارتهای پیشگیری از اعتیاد دانسته و گام های موثری در این حوزه بر خواهند داشت.

به رنگ نارنجی به بازیگری مصطفی کشاورزی، اسحاق یکه تاز و امیربیات درسطح شهرستان و  مرکز اقامتی میان مدت دلهای صبور در میان افراد در حال بهبودی به نمایش گذاشته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =