برگزاری کارگاه آموزشی رویداد ملی فهما کانونهای فرهنگی و هنری مساجد در لامرد

کارگاه آموزشی چهارمین رویداد ملی فهما(فرهنگ و هنر مساجد شهرستان) با حضور ناصر حیدری مدیر برتراستان و رابط کانونهای مساجد لامرد در سالن شهید انصاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد برگزار شد.

0 72

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد، کارگاه آموزشی چهارمین رویداد ملی فهما(فرهنگ و هنر مساجد شهرستان) با حضور ناصر حیدری مدیر برتراستان و رابط کانونهای مساجد لامرد در سالن شهید انصاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد برگزار شد.

 در این کارگاه که باحضور مدیران مسئول و رابطان فرهنگی شهرستان برگزار شد ، برلزوم توجه به رویداد ملی فهما وهمچنین مراحل اخذ کد ثبتی (شناسه ملی) تاکید شد.

ناصر حیدری با بیان اینکه چهارمین رویداد فهما از ۲۱ خرداد همزمان با میلاد امام رضا(ع) آغاز شد، افزود: در این دوره از رویداد ملی فهما؛ کانون ها با توجه به ظرفیت ها و امکانات خود می توانند یک تا سه رواق را برای شرکت در رویداد رقابتی فهما انتخاب کنند با این توضیح که یکی از رواق ها باید رواق هنر انتخاب شود.

وی گفت: کانون هایی که تمایل دارند علاوه بر سرانه عمومی از مزایا و اعتبارات رقابتی رویداد فهما استفاده کنند باید با مراجعه به سامانه، تا ۲۷ تیرماه رواق تخصصی فعالیت خودشان را در سامانه انتخاب کنند .

شایان ذکر است: چهارمین رویداد ملی فهما رویدادی رقابتی ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور است که با هدف شناسایی و ساماندهی به کارگیری ارتقاء و انگیزه بخشی استعدادهای فرهنگی هنری در سطح کشور طراحی و اجرا می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =