تجلیل از عوامل نمایش” کله پاچه خورها ” درفراشبند

مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فراشبند در این مراسم گفت : تئاتر یک هنر است و هنرمند تمام زیبایی ها را توصیف می کند و تماشای تئاتر فرصتی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد انسانهاست.

0 64

طی مراسمی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندهی حوزه بسیج دانش آموزی ، رئیس انجمن هنرهای نمایشی و مسوول روابط عمومی فرمانداری فراشبند از عوامل تئاتر کله پاچه خورها تجلیل شد
مهدی محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فراشبند در این مراسم گفت : تئاتر یک هنر است هنرمند تمام زیبایی ها را توصیف می کند و تماشای تئاتر فرصتی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد انسانهاست. و یک ابزار بسیار ارزشمندی است که می تواند تاثیر زیادی در جهت انتقال مفاهیم وترویج فرهنگ اسلامی داشته باشد.

نمایش کله پاچه خورها به نویسندگی وکارگردانی مهدی خنجری از هنرمندان شهرستان فراشبند و یک نمایش کمدی اجتماعی است
این نمایش قصه ی یک خانواده ای را روایت می کند که با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط نابسامانی که گریبان گیر آنهاست سعی می کنند از امکانات و داشته های موجود خود به نحو احسن استفاده نمایند و با ایجاد شور و نشاط زندگی را ادامه دهند ..
گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از عوامل نمایش “کله پاچه خورها ” در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فراشبند تقدیر به عمل آمد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =