حضور مهندس رشیدی در جشنواره کنسرت موسیقی در مرودشت

مهندس جلال رشیدی نماینده شهرستان های مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در جشنواره کنسرت موسیقی مرودشت شرکت و از این برنامه دیدن کرد

0 183

مهندس جلال رشیدی نماینده شهرستان مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی به همراه مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد تقی قلعه نویی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سید حسن عظیمی رئیس اداره آموزش و پرورش در جشنواره کنسرت موسیقی به خوانندگی مهدی احمدوند در تالار فرهنگیان حضور یافت و از این برنامه دیدن کرد.
رشیدی در این مراسم کنسرت موسیقی را کار فرهنگی شکیل، اصیل، زیبا و موثر دانست و گفت: در شرایط کنونی جامعه که مردم از داخل و خارج تحت فشار اقتصادی هستند ما به چنین برنامه هایی نیاز داریم و این برنامه هایی می تواند نشاط و شادی را به جامعه تزریق و بار فشار بر جامعه را کاهش دهد.
وی از برگزار کنندگان برنامه قدردانی و از راه اندازی خط تولید یک کارخانه آزمایش، آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی و نهایی شدن آیین نامه واردات خودرو خبر داد.
در این برنامه مهدی احمدوند خواننده مطرح کشوری نیز از حضور مهندس رشیدی در برنامه قدردانی و حضور ایشان در چنین برنامه هایی را باعت دلگرمی هنرمندان عنوان نمود. در این برنامه گروه موسیقی به خوانندگی مهدی احمدوند قطعات مختلفی را اجرا که با استقبال گرم علاقمندان روبرو شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =