جلوگیری از ورود افراد با بلیت‌های جعلی در رویدادهای فرهنگی و هنری

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به این که پس از دو سال، بار دیگر رویدادهای فرهنگی و هنری از سر گرفته شده است، گفت: در دو سال گذشته با همه‌گیری بیماری کرونا، بسیاری از رویدادهای فرهنگی و هنری به ویژه هنرهای موسیقایی و نمایشی، دچار رکود و ایستایی شدند. این ایستایی و رکود، هنرمندانی را که از اجرای برنامه‌های هنری کسب درآمد می‌کردند با مشکلات زیادی مواجه کرد.

0 245

در دو ماه گذشته، با کم شدن همه‌گیری بیماری کرونا و واکسینه شدن مردم، بار دیگر برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری همچون نمایش، کنسرت و… از سر گرفته شد.

سید رسول موسوی نژادیان، ادامه داد: اجرای رویدادهای فرهنگی هنری در راستای توجه به سبد فرهنگی مردم و ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی صورت می‌گیرد. اما متأسفانه برخی از سودجویان را بر آن داشته تا با خرید بلیت‌های این رویدادها و فروش آن با بهای چند برابری در فضای مجازی و سامانه‌هایی همچون دیوار، برای خود درآمدزایی کنند. این در حالی است که بلیت‌ها با شماره ملی در سامانه‌های رسمی و قانونی به فروش رسیده و برگزارکنندگان از ورود کسانی که بلیت جعلی یا با کد ملی دیگری داشته باشند، جلوگیری خواهند کرد. لذا همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای ورود به تالار الزامی است.

از شهروندان و هنردوستان عزیز تقاضا داریم تحت هیچ شرایطی نسبت به خرید بلیط از سامانه‌ها غیرمرتبط و افراد ناشناس اقدام نفرمایند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 12 =