خانه فرهنگ خیرگو لامرد جان تازه می گیرد

در نشست محمد هنرپیشه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر نکویی بخشدار خیرگو مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر این بخش مورد بررسی قرار گرفت.

0 101

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد، در نشست محمد هنرپیشه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر نکویی بخشدار خیرگو مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر این بخش مورد بررسی قرار گرفت.

فعال نمودن خانه فرهنگ خیرگو با بکارگیری نیروی انسانی کوشا و فعال و استفاده از امکانات موجود و رفع مشکلات آن محور نشست دو ساعته بود.

نکویی بخشدار خیرگو در این نشست اظهار داشت: این بخش دارای ظرفیت بسیار خوبی در حوزه های فرهنگی و هنری است و وجود هنرمندان بنام و همچنین فرهنگ وران در حوزه های تعزیه، کانونهای فرهنگی و هنری مساجد، شعرا، نویسندگان، تولیدکنندگان آثار هنری در رشته ها و تکنیک های مختلف خود شاهدی بر این مدعاست.

محمد هنرپیشه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تبریک انتصاب دکتر نکویی به سمت بخشداری و آرزوی توفیق برای ایشان طی مطالبی در این نشست اظهار داشت: تنها بخشی از شهرستان که به همت زنده یاد دکتر محمد علی حیاتی دارای یک مکان هنری به نام خانه فرهنگ است، خیرگو است.

این مسئول فرهنگی ادامه داد: خانه فرهنگ خیرگو می تواند با بکارگیری حداقل یک نیروی فعال با توجه به بعد مسافت به یک مرکزی بعنوان نمایندگی و هماهنگ کننده مراسمات فرهنگی و هنری در سه بخش چاهورز، خیرگو و علامرودشت تبدیل شود.

در این نشست مقرر شد تا تعیین تکلیف نیروی انسانی تمام وقت، به صورت موقت یک نیرو معرفی شده از طرف بخشداری خیرگو عهده دار وظایف محوله گردند.

بازدید میدانی از خانه فرهنگ خیرگو و بررسی امکانات و تجهیزات و مشکلات فراروی کار، بخش دوم این سفر چند ساعته بود که با همراهی سید مهدی حسینی نژاد عضو شورای شهر خیرگو انجام شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − پانزده =