سایه روشن های آراسته در گراش

نمایشگاه نقاشی سایه روشن، در گراش برگزار شد.

0 124

نمایشگاه نقاشی سایه روشن، حاصل تلاش چندین ساله­ی خانم فاطمه آراسته در زمینه نقاشی، شامل آثاری با موضوعاتی از جمله امام رضا (ع)، نمادهای شهرستان گراش، طبیعت و تکنیک های مختلف هنری، همچون رنگ و روغن، اکرولیک و آبرنگ بوده است.

مهدی آیینه افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، ضمن استقبال از برپایی دومین نمایشگاه نقاشی در سال جاری گفت: این باعث خوشحالی است که برخی بانوان شهر را، با وجود مشغله های خانگی و روزمرگی های زندگی، فعال در عرصه های هنری و فرهنگی می بینیم، این قبیل رویدادهای هنری، کمک به رشد و پیشرفت میزان توانایی هنری، افراد فعال در این زمینه می کند.

فاطمه آراسته، برگزار کننده نمایشگاه گفت: داشتن اثرهای آماده، ارتباط با دیگر هنرمندان و همچنین شرکت در نمایشگاه‌های دوره‌های قبل، عوامل موثری بود که به من برای برگزاری این نمایشگاه انگیزه داده است، تشویق شدم و هم انتقاد شنیدم که انتقادها خیلی موثر بود. ان‌شاالله در نمایشگاه بعدی یک کار به روزتر و با تکنیک‌ بالاتر انجام می‌دهم اگر شرایط آن مهیا بود یک سال و نیم دیگر نمایشگاه بعدی‌ام را برگزار می‌کنم.

گفتنی است این نمایشگاه، به مدت شش شب، از 19 تا 24 خرداد ماه 1401 در نگارخانه پردیس شهرداری اقع در بوستان یاران برگزار گردید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =