برگزاری کنسرت در ارسنجان

برگزاری کنسرت در ارسنجان

0 129

برگزاری کنسرت در ارسنجان

سرانجام پس از مدت ها تعطیلی برنامه های هنری  به دلیل محدودیت های اجباری بیماری منحوس کرونا  ، فضایی محیا شد تا بار دیگر یک برنامه موسیقی به اجرا در آید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ارسنجان به مناسبت دهه کرامت و میلاد آقا امام رضا (ع)،  کنسرت موسیقی گروه آرش بند و گروه ما با حضور علاقمندان موسیقی ، هنرمندان و با استقبال خوب مردم هنردوست شهرستان ارسنجان و با همکاری موسسه فرهنگی و هنری سرنا مهر در تالار ارشاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
در این کنسرت گروه هنری ما  با اجرای قطعاتی از موسیقی کلاسیک به سرپرستی علی رئیسی و گروه آرش بند نیز با اجرای قطعاتی از موسیقی پاپ  به سرپرستی و خوانندگی آرش شکری زاده به هنرنمایی پرداختند.

تهیه کننده این برنامه محمود روزگار با مجری گری شاهین نوروزی وبود که خوانندگانی همچون یاسر روزگار و حسام میری هم به اجرای قطعاتی پرداختند.
غلامرضا دادوند رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ارسنجان هدف از اجرای این برنامه را  ایجاد نشاط ، شادابی در جامعه ،توسعه هنر فاخر موسیقی  ، تأمین نیاز های هنری جامعه و همچنین فراهم نمودن بسترلازم برای اجراهای زنده موسیقی با حضور هنرمندان مطرح استان و کشور عنوان نمودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهار =