برگزاری کارگاه آموزش بازیگری در استهبان

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نخستین کارگاه آموزش «تئاتر خلاق» با تدریس امیر بهبودنیا برگزار شد.

0 196

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت در کارگاه آموزش تئاتر خلاق، که توسط امیر بهبود نیا، کارگردان، نویسنده، بازیگر تئاتر برگزار شد، بیش از یک‌صد نفر از علاقه‌مندان به نمایش در استهبان شرکت کردند وی افزود این کارگاه در دو نوبت تئوری و عملی برگزار شد که مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

این کارگاه آموزشی به مدت دو روز در نیمه دوم خردادماه با حضور جمعی از همرمندان، پیشکسوتان و علاقه مندان هنر نمایش برگزار شد.

در مراسم اختتامیه رییس موسسه هنرهای نمایشی استان ضمن ابراز خشنودی از استقبال بی‌نظیر هنرجویان، قول مساعدت و همکاری در برگزاری کارگاه‌های دیگر در شهرستان استهبان را داد.

احمد وامق در ادامه از فعالیت رو به رشد موسسه هنرهای نمایشی استهبان تقدیر به عمل‌آورد.

امیر بهبود نیا مدرس این کارگاه، با تشکر از مهمان‌نوازی اهالی نمایش استهبان، این کارگاه را بهترین خاطره زندگی هنری خود دانست.

در خاتمه علی مستفیضی مسئول هنرهای نمایشی استهبان برگزاری این دوره‌های آموزشی را جهت رشد و ارتقای سطح علمی هنرجویان لازم دانست و گفت برای رشد تئاتر استهبان، شرایط آموزشی را گسترده‌تر خواهیم‌کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =