گردهمایی اهالی موسیقی در فیروزآباد

نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزآباد با هنرمندان انجمن موسیقی.

0 160

نشست صمیمانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول انجمن موسیقی  شهرستان فیروزآباد با هنرمندان موسیقی روز دوشنبه 23 خرداد 1401 در سرای هنر با هدف بررسی برنامه ها و بیان مشکلات حوزه موسیقی برگزار شد.

سلیمان شریفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئول انجمن موسیقی شهرستان و تلاش های هنرمندان این  رشته هنری بیان کرد، یکی از زیبایی های موسیقی در این است که آرامش دهنده است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیر گزار در کاهش استرس و کمک به افزایش نشاط اجتماعی است. از طرفی از موسیقی در انتقال پیام و نهادینه کردن ارزشها و آموزش ها و مهارت ها نیز میتوان بهره برد.

شریفی افزود: ازآنجا که موسیقی بخش مهمی از شیوه زندگی مردم است لذا در موسیقی می بایست اخلاق مدار بود. و احترام به فرهنگ عمومی جامعه از جمله شئونات و ارزشها و رسوم مردم و اقوام مختلف را رعایت نمود و با بهره گیری از دانش در جهت ارتقاء سطح کیفی موسیقی کوشید. در ادامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد هنرمندان را به همدلی با یکدیگر و همراهی و همکاری با مسئول انجمن موسیقی شهرستان دعوت نمود.

امیر ارسلان نجفی مسئول انجمن موسیقی شهرستان ضمن خوش آمد گویی به هنرمندان،  برنامه های پیش روی انجمن را بر شمرده و تقدیر و تجلیل از بزرگان و پیشکسوتان عرصه ی موسیقی شهرستان و حمایت و رایزنی های لازم با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  را از مهم ترین برنامه های آتی این انجمن ذکر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 20 =