جلسه انجمن کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) کنارتخته برگزار شد.

دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) کنارتخته در سال ۱۴۰۱ به منظور بررسی و رفع مشکلات این کتابخانه برگزار شد .

0 198

دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهر کنارتخته در سال ۱۴۰۱ به منظور بررسی و رفع مشکلات این کتابخانه با حضور حسین فروزنده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون ، ندا زنگنه کازرونی نژاد رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، مسئولین شهر کنارتخته و با حضور سایر اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن در کتابخانه عمومی کنارتخته برگزار گردید .

فریدونی مسئول کتابخانه عمومی کنارتخته ضمن ارائه گزارش از فعالیتهای فرهنگی و هنری انجام شده جهت رشد و ارتقاء سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: حمایت مسئولان در ایجاد انگیزه فعالان حوزه کتاب بسیار اثرگذار است و روند اجرای برنامه ها نیز بهتر می شود .

فروزنده، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون ضمن ابراز خرسندی از حضور در این انجمن گفت: شهر کنارتخته کلید ورود استان فارس به استان بوشهر است و ظرفیت بالایی در تبادل فرهنگی دو استان دارد.

در ادامه زنگنه کازرونی نژاد رئیس اداره کتابخانه های عمومی کازرون  نیز با تقدیر از مسئولین شهر کنارتخته ، وحدت و همدلی متولیان فرهنگ را مایه پیشرفت بعد فرهنگی شهر کنارتخته دانست و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی منسجم شاهد رشد فرهنگ و مطالعه در این خطه فرهنگی باشیم .

 

 

انجمن کتابخانه شهر کنارتخته عکس : احسان جعفری
انجمن کتابخانه شهر کنارتخته عکس : احسان جعفری
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + ده =