24 خرداد ماه جاری؛ آغاز دهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز + جدول پخش فیلم‌ها

دو کارگاه در حاشیه جشنواره فیلم کوتاه شیراز در زمینه فیلم و کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز چهارشنبه، 25 خرداد ماه جاری ساعت 10 بامداد با حضور محمد برفر، نویسنده و مترجم و روز پنجشنبه، 26 خرداد ماه جاری ساعت 10 بامداد با حضور کیانوش عیاری‌، نویسنده و کارگردان سرشناس کشور در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، و بررسی فیلم‌های پخش شده با حضور داوران جشنواره برگزار خواهد شد.

0 147

روح‌الله رنجبری، رئیس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: دهمین دوره جشنواره استان فیلم کوتاه شیراز، از روز سه‌شنبه، 24 خرداد ماه جاری آغاز خواهد شد.

رنجبری برگزاری 2 کارگاه را از رویدادهای ویژه این جشنواره دانست و افزود: این دو کارگاه در حاشیه جشنواره فیلم کوتاه شیراز در زمینه فیلم و کاهش آسیب‌های اجتماعی، روز چهارشنبه، 25 خرداد ماه جاری ساعت 10 بامداد با حضور محمد برفر، نویسنده و مترجم و روز پنجشنبه، 26 خرداد ماه جاری ساعت 10 بامداد با حضور کیانوش عیاری‌، نویسنده و کارگردان سرشناس کشور در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، و بررسی فیلم‌های پخش شده با حضور داوران جشنواره برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این که آیین پایانی دهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز روز پنجشنبه 26 خرداد ساعت 18 در تالار حافظ برگزار می‌شود، ادامه داد: فیلم‌های جشنواره در روزها سه‌شنبه و چهارشنبه، 24 و 25 خرداد ماه جای در دو بخش 17 تا 19 و 19 تا 21 در سینما فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی شیراز به نمایش درخواهند آمد.

 

پخش یک: سه‌شنبه 24 خرداد ماه 1401، ساعت 17 تا 19:

فیلم داستانی دانته به کارگردانی امین تبار (18 دقیقه)

فیلم تجربی ناجور به کارگردانی وحید مباشری و اسماء درویش خوب (6 دقیقه)

فیلم داستانی مارپله به کارگردانی مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضاییان (12 دقیقه)

پویانمایی آمرلی به کارگردانی امین گودرزی‌پور (3 دقیقه)

فیلم تجربی زیستن به کارگردانی محسن سلمانی (17 دقیقه)

فیلم داستانی هپرا به کارگردانی پرهام کاویانی (15 دقیقه)

فیلم مستند پرده به کارگردانی ایمان بهروزی (13 دقیقه)

فیلم تجربی ادامه بده به کارگردانی فرشاد عباسی (13 دقیقه)

فیلم داستانی وضعیت آرام به کارگردانی مهدی داچی (17 دقیقه)

 

پخش دو: سه‌شنبه 24 خرداد ماه 1401، ساعت 19 تا 21:

فیلم مستند ییلاق سرد به کارگردانی محمدحسین فلاح‌زاده و محسن دانشور بیری (16 دقیقه)

فیلم داستانی زنده به گور به کارگردانی محمد زارع و حسن ابراهیمی‌نژاد (8 دقیقه)

فیلم تجربی آل به کارگردانی مسعود احمدی (4 دقیقه)

فیلم داستانی دریبل به کارگردانی علی لاوری منفرد و حسن پور (15 دقیقه)

فیلم تجربی بدون عنوان به کارگردانی امین باقری (3 دقیقه)

پویانمایی بی قرار به کارگردانی مهدی صدیق (3 دقیقه)

فیلم تجربی هبوب به کارگردانی شیوا بافهم (11 دقیقه)

فیلم مستند جی‌جی بی‌جی به کارگردانی کریم کرمی (30 دقیقه)

فیلم داستانی صحنه سازی به کارگردانی عزت زادگان – نجابتیان (20 دقیقه)

فیلم داستانی باتان سو به کارگردانی مسلم منفرد (15 دقیقه)

 

پخش سه: چهارشنبه 25 خرداد ماه 1401، ساعت 17 تا 19:

فیلم داستانی ناک اوت به کارگردانی امیرحسین خباززاده (17 دقیقه)

فیلم تجربی بازیافت به کارگردانی مسیح مسیح‌زاده (9 دقیقه)

فیلم مستند بچه‌های عباس به کارگردانی عباس رحمانیان کوشکی (28 دقیقه)

فیلم داستانی نمک سود به کارگردانی حسن اسماعیل‌زاده (12 دقیقه)

پویانمایی رویای سرخ به کارگردانی حامد استخری (3 دقیقه)

فیلم داستانی کلاب به کارگردانی محمدحسین آراسته (12 دقیقه)

فیلم تجربی بن‌بست سمر به کارگردانی هاشم بی‌طرف (5 دقیقه)

فیلم داستانی سعدی کارنو به کارگردانی فرشاد عباسی (20 دقیقه)

 

پخش چهار: چهارشنبه 25 خرداد ماه 1401، ساعت 19 تا 21:

فیلم داستانی ماشه به کارگردانی مهدی فلامرزی – رنجبر (13 دقیقه)

فیلم مستند تنها چند متر به کارگردانی حجت طاهری (30 دقیقه)

پویانمایی گوبانگی به کارگردانی مهدی صدیقی و علی فتوحی (2 دقیقه)

فیلم داستانی حدس فروشنده به کارگردانی زهیر سقاچی (22 دقیقه)

فیلم تجربی رده به کارگردانی علی لاوری منفرد (10 دقیقه)

فیلم داستانی داج به کارگردانی مهدی زارعی (12 دقیقه)

فیلم تجربی جاده به کارگردانی قاسمعلی عابدی (5 دقیقه)

فیلم داستانی تماس به کارگردانی فرزاد قبادی‌نژاد (15 دقیقه)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =