درخشش جشنواره هشتمین آفتاب در گراش

هشتمین جشنواره هشتمین آفتاب، در گراش، به پایان رسید.

0 169

هشتمین جشنواره هشتمین آفتاب که با استقبال کم نظیر مردم شهرستان گراش، روبرو شده، پس از پنج شب، اجرای درخشان، به کار خود پایان داد. این برنامه در چهارمین شب فعالیت خود که مصادف با میلاد امام رضا (ع) بود، با اجرای سرود جمعی راویان آفتاب، سخنرانی قاسم عسکرنژاد دبیر شبکه جوانان رضوی استان فارس، حضور خادمین حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید و نورافشانی به مناسبت میلاد امام رضا(ع) همراه بود.

مهدی آیینه افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، گفت: در شب های آخر این برنامه که همزمان با میلاد امام رضا (ع) بود، استقبال مردم بیشتر دیده می شد، به طوری که از کوچه های اطراف حسینیه نیز برای پذیرایی از مهمانان این رویداد استفاده شد و هر ساله بیش از پیش شاهد این جلب نظر و شلوغی همایش هستیم که خود، دلیل خوبی برای مسوولان استانی و کشوری است تا از این گونه برنامه ها پشتیبانی کنند، چرا که در اغلب موارد، با مشکل کمبود بودجه برای این رویدادها مواجه هستیم.

در چهارمین شب این رویداد، به دلیل استقبال زیاد مردمی، مهمانان و مسئولین شهرستان نیز در میان صفوف فشرده مردم شاهد این برنامه بودند. از چهره‌های شاخص در میان مردم می‌شد از حسین حسین‌زاده نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان فارس در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام بخشایش‌پور امام جمعه گراش، معاون سیاسی فرماندار گراش، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، رییس دادگستری و دادستان شهرستان نام برد.

همچنین در شب پنجم این جشنواره، مهدی آیینه افروز و سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده، جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس، نیز در این مهمانی فرهنگی و هنری، حضور داشتند.

امسال برای هشتمین سال متوالی در دهه کرامت و همزمان با میلاد امام رضا(ع) جشنواره و همایش مردمی هشتمین آفتاب در گراش برگزار می شد و شب پایانی این همایش ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ برگزار گردید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =