جشنواره داستان کوتاه سته بان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

جشنواره داستان کوتاه سته بان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

0 154

مراسم اختتامیه جشنواره داستان کوتاه “سته بان” در محل تالار شمس اصطهباناتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان بیان داشت استفاده از ابزار هنر به ترویج ارزش های دینی در جامعه سرعت بخشیده و اعتقاد و باورهای دینی را در نسل جوان تقویت می سازد. |
وی ادامه داد امیدواریم در آینده دوباره شاهد چنین جشنواره های ارزشمندی در سطح شهرستان باشیم. امید کیامرث اظهار داشت جشنواره داستان کوتاه “سته بان” به همت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و با همکاری معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با موضوع نماز سرچشمه زلال و پاکی ها برگزار شد .
وی ابراز داشت: هیأت داوران جشنواره بر اساس شیوه نامه و رعایت عدالت و بی طرفی و با در نظر گرفتن شاخص های امتیاز دهی برگزیدگان جشنواره را انتخاب کرد.
برگزیدگان جشنواره داستان کوتاه “سته بان” با موضوع “نماز” سرچشمه زلال و پاکی ها
• لوح تقدیر و وجه نقد برای داستان کوتاه “نماز، گنج ابدی” به جناب آقای طه عشقی اهداء گردید.
• لوح تقدیر و وجه نقد برای داستان کوتاه “نماز، آغاز دلدادگی” به سرکار خانم فاطمه دودله اهداء گردید.
• لوح تقدیر و وجه نقد برای داستان کوتاه “تصادف بابا حاجی” به سرکار خانم نجمه حقیقی اهداء گردید.
مقام های جشنواره داستان کوتاه “سته بان” با موضوع “نماز” سرچشمه زلال و پاکی ها
• مقام سوم، لوح تقدیر و وجه نقد به مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای داستان کوتاه “دلنوشته با موضوع نماز” به سرکار خانم فاطمه عبدی اهداء گردید.
• مقام دوم، لوح تقدیر و وجه نقد به مبلغ ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای داستان کوتاه “چادر جشن تکلیف” به سرکار خانم اسرا طاهری اهداء گردید.
• مقام اول، لوح تقدیر و وجه نقد به مبلغ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای داستان کوتاه ” نماز من، نماز مامان” به جناب آقای مهدی خرمی اهداء گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 19 =