آیین گشایش نمایشگاه” نقش هنر” در فیروزآباد

نمایشگاه نقاشی جمعی از هنرجویان آموزشگاه مهارتی مهراد افتتاح شد.

0 261

 

 

 

 

 

 

نمایشگاه ” نقش هنر” به همت پانزده نفر از هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی و مهارتی مهراد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد برپا شد.

نمایشگاه فوق روز شنبه 21 خرداد ماه سال جاری مصادف با ولادت امام رضا (ع) با حضور دکتر حبیب اله جمشیدی فرماندار شهرستان، سلیمان شریفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزآباد، جمعی از مسئولین، هنرمندان و علاقمندان در سالن آفرینش های هنری فیروزآباد گشایش یافت.

سلیمان شریفی ضمن عرض تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) و تقدیر و تشکر از فرماندار و دیگر مسئولین حاضر در این مراسم، برپایی نمایشگاههای آثار هنری هنرمندان  را بسیار با اهمیت دانستند و هدف از برگزاری این نمایشگاه را در مرحله اول معرفی و ارائه آثار هنرمندان و هنرجویان فعال در شهرستان به عموم مردم در جهت تشویق و ایجاد انگیزه در سایر علاقمندان جهت پیوستن به خیل هنرمندان پویا و فعال و سپس آمادگی هنرمندان شهرستان جهت برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی در شهریور ماه سال جاری اعلام نمودند.

شریفی افزود: هنر نقاشی از هنرهای تاثیرگذار در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی جامعه بوده و حمایت همه جانبه مسئولین فرهنگی استان و شهرستان را در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی آثار خلق شده در این رشته هنری را ضروری دانست.

در این نمایشگاه تعداد 66 تابلو نقاشی اثر هنرجویان الهام منصوری در سبک رئال و با تکنیک های مدادرنگ، سیاه قلم و نقاشی کودکان در ابعاد مختلف به نمایش گذاشته شد.

این نمایشگاه از 21 لغایت 30 خرداد ماه در محل سالن آفرینش های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزآباد صبح ها از ساعت 10تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 21 به مدت 10 روز آماده بازدید عموم علاقمندان و دوستداران هنر نقاشی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 3 =