طلوع هشتمین آفتاب در گراش

به مناسبت دهه کرامت، هشتمین جشنواره و همایش ملی رضوی هشتمین آفتاب، در گراش، آغاز شد.

0 206

هشتمین جشنواره و همایش ملی رضوی، به همت موسسه فرهنگی هنری هفت برکه، همانند سال های گذشته در دهه­ ی کرامت، از 17 تا 21 خرداد ماه 1401 در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع)، برگزار می ­شود. این همایش با شبیه ­سازی هنری صحن انقلاب حرم مطهر امام رضا (ع)، با برنامه های مختلف فرهنگی و هنری، میزبان دوستداران اهل بیت (ع) می باشد.

مهدی آیینه افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، در ارتباط با این برنامه گفت: “این جشنواره، که در سطح ملی برگزار می گردد، هر ساله با استقبال بیشتری مواجه می شود و این امر نشان از رشد و پختگی و شناسانده شدن بیشتر این رویداد فرهنگی، هنری و مذهبی دارد. از مدت ها قبل برای آن برنامه ریزی شده و به هشتمین دوره رسیده که این تداوم، انگیزه دست اندرکاران را افزایش می دهد و می طلبد که مسوولین استانی و کشوری، از این رویداد مهم، پشتیبانی کنند.

محمدعلی شامحمدی، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری هفت برکه نیز گفت: افتخار ما این است که برای هشتمین سال توانستیم پرچم امام رضا(ع) را در گراش برافراشته نگه داریم. در دو شب نخست سخنرانانی از شهرستان در برنامه مهمان ما هستند و در شب‌های پایانی میزبان مهمانان و شخصیت‌های استانی و کشوری هستیم. با حضور کاروان زیر سایه خورشید و پرچم سبز رضوی برنامه‌های دو شب پایانی شب و شام میلاد با حضور گسترده‌ مردم برگزار می‌شود. در این شب‌ها چون صحن حسینیه جوابگو نیست از ظرفیت کوچه مجاور حسینیه هم استفاده می‌کنیم تا پاسخگوی سیل مشتقان شمس‌الشموس باشیم.

گفتنی است، این همایش، به مدت پنج شب، از ساعت 21:30 تا 23 در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در خیابان بسیج، پذیرای علاقمندان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هشت =