هنرنمایی هنرمندان در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان رستم

از تمثال امام راحل و شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان رستم رونمایی شد.

0 271

رحمن محقق، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم ضمن عرض تسلیت گفت: در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) که با حضور دکتر مجید انصاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر عبدالکریم کرمی فرماندار رستم، دکتر عبدالکریم انصاری فرماندار نوراباد ممسنی، سرهنگ محمد زمان زارعی فرماندهی سپاه رستم و دیگر مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان های ممسنی و رستم و با حضور پرشور مردم این شهرستان برگزار گردید، از تمثال برتر هنرمندان شهرستان رستم که نقاشی به سبک سیاه قلم چهره ی  امام خمینی(ره) و همچنین تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی  توسط هنرمند خوش ذوق سرکار خانم سیده زهره موسوی به تصویر کشیده شده بود رونمایی شد.
گفتنی است خانم زهره موسوی هنرمند خوش ذوق که عضو انجمن هنرهای تجسمی رستم می باشد دقایقی کوتاه پشت تریبون رفت و هدف از هنرنمایی خود را زنده نگه داشتن امام شهدا و همه ی شهیدان این مرز و بوم بالاخص حاج قاسم سلیمانی که در دل و جان همه مردم هست عنوان کرد. تا یاد و نام حاج قاسم برای همیشه در تاریخ زنده بماند.
ابوذر نصیری یکی از شاعران خوب شهرستان های ممسنی و رستم هم در این مراسم به شعرخوانی در وصف امام راحل پرداختند تا همانند سید معین حسینی که با خوانش زیبای مقاله خود حال و هوای مراسم سوگواری را تحت تاثیر هنرمایی خود کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 9 =