دیدار صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حافظ خوان مرودشتی

مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی صمیمی با پرنیا نجفی حافظ خوان مرودشتی دیدار و گفتگو کرد

0 231

مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی صمیمی با پرنیا نجفی حافظ خوان مرودشتی دیدار و گفتگو کرد
در این جلسه مهدی رنجبر موفقیت پرنیا نجفی در جشنواره های فرهنگی هنری را تبریک گفت و بیان داشت: باعث خرسندی است که نوجوانی مانند شما توانسته است در جشنواره ها به عناوین متعددی دست یافته و برای شهرستان افتخار آفرینی نماید.
رنجبر افزود : ادبیات در زندگی تمام انسان ها جاری و ساری است زیرا انسانها به دنبال زیبایی بوده و ادبیات بیان احساسات و زیبایی هاست به همین دلیل ادبیات از زندگی هیچ ملتی جدا نیست پس می توان گفت ادبیات غذای روح و چاشنی زندگی است.
وی بیان داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زمینه فعالیت ادبی نوجوانان و جوانان در حوزه های مختلف از جمله شعر و داستان را فراهم و از تمام آنان جهت حضور در جشنواره های و برنامه های فرهنگی و هنری با هدف پیشرفت و موفقیت حمایت خواهد کرد.
در این نشست صمیمی پرنیا نجفی ضمن تشکر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت حمایت از هنرمندان، بخشی از فعالیت ها و موفقیت های خود در جشنواره های مختلف را مطرح و حمایت همه جانبه این اداره را خواستار شد.
لازم به ذکر است پرنیا نجفی از فعالان حوزه ادبیات و انجمن حافظ خوانی خورشید است که اخیرا برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی شناخته و معرفی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دو =