برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در لامرد

ویژه برنامه سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد ۴۲ ،همزمان با سراسر کشور در لامرد برگزار شد.

0 228

ویژه برنامه مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد ۴۲، همزمان با سراسر کشور در مصلای الغدیر لامرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد  ویژه برنامه سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد ۴۲ ،همزمان با سراسر کشور همراه با پرچم گردانی متبرک امام رضا(ع) با حضور خادمان آستان قدس رضوی و مردم ولایتمدار شهرستان در مصلی الغدیر لامرد برگزار گردید.

این آیین همزمان با بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در مناطق مختلف شهرستان لامرد نیز برگزار شد.

ابوذر سپاسدار از مداحان اهل بیت (ع) شهرستان با اشعار حماسی در وصف بنیان گذار و معمار کبیر انقلاب حضار را به فیض رساندند.

حجت الاسلام سیدمحمد هاشمی از شهر مقدس قم سخنران ویژه این مراسم در خصوص سیره و راه و منش حضرت امام (ره) به ایراد سخنرانی پرداخته و اظهار داشتند:این انقلاب، این نهضت فقط برای زمینه سازی قیام ابا صالح المهدی (عج) است.

وی ادامه داد: شهید والامقام مدنی گفت: دین من به من می گوید که خودت را زیر پای خمینی بگذار تا اندکی بالاتر بایستد.

وی اشاره ای نیز به نوشته روزنامه معروف ایتالیاتی در خصوص امام راحل داشته و اظهار داشت: این روزنامه اقرار می کند که حرف امام برای ایرانی ها حرف خدا بود ، زیرا امام خودش را خدایی کرده بود، کلام او وصحبت او برای مردم حکم حرف خدا را داشت.

حضور کاروان زیر سایه خورشید(خادمان امام رضا (ع)) با به همراه داشتن پرچم متبرک حرم مطهرو قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) حال و هوای معنوی خاصی به مراسم بخشیده بود و مریدان امام راحل لحظاتی را به سینه زنی پرداختند.

نشست بصیرتی روحانیون، گردهمایی و جلسات بانوان با موضوع اندیشه‌های امام خمینی(ره) با عنوان از تداوم تا تحقق، مسابقه‌های فرهنگی و هنری و توزیع اقلام تبلیغی در بخش های لامرد از دیگر برنامه‌های بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام راحل در این شهرستان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + بیست =