امروز جریان تحریف برای از بین بردن اندیشه ها و آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی در راه است و باید با روشنگری برای این اهداف شوم دشمن گام های بلند تر و به روز تری برداشت .

اهل بیت چشمه زاینده نور و معرفت و کرامت اند و امروز اگر مسلمانان دارای شان و جایگاه و کرامت هستند به وسطه این بزرگان است

0 278

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سپیدان در روز چهار شنبه 11 خرداد با حضور خادمان و حاملان پرچم امام رضا (ع) با موضوع زیر سایه خورشید در محل دفتر امام جمعه محترم شهرستان برگزار گردید .بعد از تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید دبیر سید ابراهیم حسینی ضمن گرامی داشت این ایام پرفیض و برکت گفت: امروز به برکت دین اسلام و ائمه اطهار (ع) مسلمانان جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا کرده اند . به همین دلیل است که هر روز دشمنان اسلام دست به شیطنت های مختلف و با ابزارهای مختلف به ویژه ابزار های هنری می زنند تا ذهن و افکار جوانان و نوجوانان را تحت تاثیر خود قرار دهند .لذا گرامی داشت این ایام یک راه ارزشمند جهت مقابله با این پدیدهای شوم دشمن است .
در ادامه حضرت حجت الاسلام حاج سید عبد الرحمن موسوی انور امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی گفت: اهل بیت چشمه زاینده نور و معرفت و کرامت اند و امروز اگر مسلمانان دارای شان و جایگاه و کرامت هستند به واسطه این بزرگان است .
رئیس شورای فرهنگ عمومی افزود : ائمه اطهار (ع) از جمله امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و همچنین حضرت شاهچراغ (ع) به عنوان یک خورشیدی است که در هر زمان مردم از نور و معنویات آنها بهرمند می شوند ایشان به ویژگی های حضرت معصومه (س) اشاره فرمودند و افزود : حضرت معصومه (س )جزء امازاده هایی است که دارای صفت انقلابی گری دارد و در زمان خود که اوج سکولار مطرح بود با روشنگری و حرکت های انقلابی نقش ارزشمند خود را ایفا می نمود .
امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود افزود : امام خمینی (ره) فارغ از شخصیت بزرگ و وارسته ای که دارد یک معیار و یک شاخص می باشد .امروز جریان تحریف برای از بین بردن اندیشه ها و آرمانهای این معمار انقلاب در راه است و باید با روشنگری برای این اهداف شوم دشمن گام های بلند تر و به روز تری برداشت .چرا که امروز تفکر امام در تمام دنیا تاثیر خود را گذاشته است .
لذا یکی از بهترین روش های مقابله اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در خور ایام است که باید همه دستگاها ، تشکل های فرهنگی و مذهبی اهتمام جدی داشته باشند .
لازم به ذکر است که در این جلسه خادمان و حاملان پرچم امام رضا به سخن رانی با موضوع دهه کرامت و مولودی خوانی و زیارت امام رضا ع پرداختند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − یک =