برگزاری سمینار علمی و قرآنی مغز در فراسوی احکام دین به مناسبت دهه کرامت و آئین رونمایی از کتاب زلزله لار و دهکویه در لارستان

در راستای دهه کرامت سمینار علمی و قرآنی مغز در فراسوی احکام دین با ارائه زهرا سدیدی و رونمایی از کتاب زلزله لار و دهکویه اثر رسول احمدلو در مجتمع قرآنی، فرهنگی و هنری شهید علیشیری لارستان برگزار شد.

0 240

در راستای بزرگداشت دهه کرامت سیمینار علمی «مغز در فراسوی احکام دین» و نشان دادن پیوستگی و پویایی احکام دینی با یافته های علمی روز دنیا با ارائه سرکار خانم زهرا سدیدی و با حضور نساء خیل تاش معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان لارستان، اردشیر مکاری بخشدار بخش مرکزی، عنایت الله موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان،مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی،محمد معتمدیان معاونت اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی لارستان، فرزاد قناعت پور رئیس مرکز رشد و فناوری ، سید مهدی کشفی معاون مدیر آموزش و پرورش، فضیلت علویه رئیس انجمن هنرهای تجسمی و جمعی از هنرمندان و دوستداران فرهنگ و ادب در سالن پلاتو مجتمع قرآنی، فرهنگی و هنری شهید حاج غلامحسین علیشیری برگزار شد.

همزمان با این سمینار آئین رونمایی از کتاب «زلزله لار و دهکویه» اثر جناب آقای دکتر رسول احمدلو و کتاب «عملکرد مغز بایدها و نبایدهای دین» اثر سرکار خانم زهرا سدیدی پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه در سالن پلاتو مجتمع قرآنی، فرهنگی و هنری شهید حاج غلامحسین علیشیری برگزار شد.

در پایان از دکتر رسول احمدلو و مهندس معین به عنوان برگزیدگان برنامه تجلی همدلی روز لارستان و سرکار خانم زهرا سدیدی به عنوان پژوهشگر با اهدا لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است این برنامه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و معاونت اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی لارستان صورت گرفت.

 

سیمینار علمی و قرآنی، رونمایی از کتاب زلزله لار و دهکویه/لارستان /عکاس :مهدی روان
سیمینار علمی و قرآنی، رونمایی از کتاب زلزله لار و دهکویه/لارستان /عکاس :مهدی روان

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =