کارگاه سه روزه” بازیگری خلاق” در نی ریز

کارگاه سه روزه" بازیگری خلاق" با حضور سمیه جعفری از روز جمعه سی و یکم اردیبهشت ماه لغایت یکشنبه دوم خردادماه در سرای هنر و اندیشه نی ریز برگزار شد.

0 212

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ کارگاه سه روزه” بازیگری خلاق” با حضور سمیه جعفری از روز جمعه سی و یکم اردیبهشت ماه لغایت یکشنبه دوم خردادماه در سرای هنر و اندیشه نی ریز برگزار شد.

سپهر شعبانی نماینده موسسه هنرهای نمایشی فارس در نی ریز با اعلام این خبر گفت: این کارگاه سه روزه با حضور سمیه جعفری دانش آموخته ارشد کارگردانی تئاتر دانشگاه تهران، و به منظور توانمندسازی گروه های نمایشی نی ریز و بازیگران حرفه ای هنر نمایش با ظرفیت محدود دوازده نفر برگزار شده است در کارگاه بازیگری خلاق، تمرکز تمرینات و اتودها بر روی آگاهی بازیگران از خود، فضا، محیط و احساسات پیرامونشان بود که نهایتاً به خلق شخصیت از طریق تجربیات و احساسات شخصی بازیگر در قالب اجرای منولوگ می رسد، بیان شد.

سپهر شعبانی با تقدیر از استعداد و پشتکار هنرمندان بازیگر نی ریز افزود: امیدوارم در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور اساتید برجسته کشوری جهت برگزاری کارگاه در شهرستان نی ریز باشیم تا هنر تئاتر فاخر در میان مردم مورد استقبال قرار گیرد.

گفتنی است: در پایان این کارگاه سه روزه، به هنرجویان گواهی حضور اهداء شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =