برگزاری چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در رستم

شورای فرهنگ عمومی رستم با سه موضوع تشکیل جلسه داد

0 192

 

در تاریخ11/3/1401ساعت 8 صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل دفترامام جمعه محترم با حضور کلیه ی ا عضا  و با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغازگردید.

در ابتدای رحمن محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورا ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر و همچنین عرض تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال امام راحل (ره) دستورکار جلسه ی شورا را قرائت  کردند، سپس امام جمعه محترم و ریاست شورا حاج آقا حسینی بوشهری ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک کرامت و ولادت حضرت معصومه و روز دختر را به حاضرین تبریک گفتند و در خصوص فضایل و کرامات  حضرت معصومه (س) صحبت کردند و گفتند که ایشان بعد از امام رضا (ع) والاترین فرزند حضرت موسی کاظم است و از برکات حضرت معصومه حوزه علمیه قم است که بنا گذاشته شده است.

رییس شورای فرهنگ عمومی همچنین ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز رهبر فقید و فرزانه انقلاب و همچنین 15خرداد سالروز قیام خونین سال1342 گفتند حضرت امام خمینی (ره) در همه علم ها و ویژگی ها سرآمد علما بود و امروزه این انقلاب و نظام نتیجه رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی (ره) است. و امروز هم سکاندار این انقلاب مقام معظم رهبری حضرت الله خامنه ای است که با جامعیتی که دارد کشتی این انقلاب را به ساحل نجات رسانیده  و از مطالبات مهم ایشان جهاد تبیین است تا دشمنان، اهداف و شخصیت و سلوک مدیریتی امام را تحریف ننماید.

آقای دکتر عبدالکریم کرمی فرماندار محترم رستم و  نائب رئیس شورا ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک کرامت و ولادت حضرت معصومه و روز دختر تاکید کردند که مراسمات دهه کرامت باید باشکوه هر چه تمام تر برگزار شود .

ایشان همچنین ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت  بنیان گذار جمهوری اسلامی و قیام خونین 15 خرداد  گفتند ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و این نظام جمهوری اسلامی است که با رهبری حضرت امام خمینی به ثمر نشسته است و سزاست که همه ی ادارات و نهادها تمامی سعی و تلاش خود را جهت برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) به کار گمارند.

در پایان هر یک از اعضا پیشنهادات خود را در مطرح کردند که 9 مصوبه حاصل این جلسه پرباربودند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =