تاثیر نقشه مهندسی فرهنگی در فرهنگ جامعه مشاهده خواهد شد

امام جمعه اقلید اعلام داشت: برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی فارس هوشمندانه و دقیق طراحی شده است و کمتر مسئله فرهنگی یافت می شود که در این سند جانمایی نشده باشد.

0 108

حجت الاسلام طالبی امام جمعه شهرستان اقلید در دیدار با حمیدرضا قانعی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بر اراده مجموعه فرهنگی شهرستان اقلید و شورای فرهنگ عمومی این شهرستان برای اجرای نقشه مهندسی فرهنگی  تاکید کرد و ضمن تشکر از زحمات حضرت آیت الله دژکام در پیگیری و تدوین این سند ابراز امیدواری نمود که در پایان اجرای یکساله سند اثربخشی آن در جامعه و در فرهنگ عمومی مردم قابل لمس و مشاهده باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز به تلاش های دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان در فراهم کردن مقدمات و سازوکارهای اجرایی سند در سطح استان اشاره کرد و افزود: تمامی دستگاه های فرهنگی استان کارشناسان ویژه اجرای سند را به دبیرخانه معرفی نموده اند و برخی از دستگاه ها نیز ریز برنامه های خود را برای اجرا در سال 1401 به دبیرخانه ارسال داشته و کمیته های پایش و رصد نقشه مهندسی فرهنگ نیز به طور جدی فعالیت های خود را آغاز نموده است و انشاالله تاثیر خود را در فرهنگ عمومی جامعه نیز مشاهده خواهیم کرد.

در پایان بر همکاری جدی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های فارس با دفاتر ائمه جمعه برای اجرای برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی تاکید شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + سه =