اهالی فرهنگ، ادب و هنر آباده با مدیر کل فرهنگ و ارشاد به گفتگو نشستند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در جمع اهالی فرهنگ، ادب و هنر شهرستان آباده به دل مشغولی ها و مسایل و نیازهای فرهنگی هنری آن ها گوش داد و در قالب جلسه پرسش و پاسخی، پای درد و دل هایشان نشست.

0 279

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ حمید رضا قانعی در جمع هنرمندان و فرهنگوران و مسوولین شهرستان آباده ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت، عشق و علاقه مردم به این خاندان را ناشی از عمق معرفت و ایمان دانسته و بی حرمتی به ساحت مقدس حضرات معصومین را محکوم کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، افزود: این خانواده همواره با دشمنان خود نیز مهربان بوده اند و راضی به تنبیه مخالفان خود نیز نشدند و مهربانی و کرم و لطف را در حق پیروان خود نیز کامل نموده اند و این گونه اقدامات وقیحانه برخی گمراهان را خاک پاشی به چهره خورشید دانستند.

در ادامه این جلسه پس از اجرای صحنه ای گروه های سرود شهرستان آباده و سخنرانی مهندس خداداد فرماندار شهرستان آباده، جلسه ی پرسش و پاسخ با حضور حمید رضا قانعی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دکتر خوش اقبال معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دکتر فرخی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 4 =