جلسه بزرگداشت ولادت حضرت معصومه( س) و روز دختر در مرودشت

به مناسبت بزرگداشت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر جلسه ای در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت برگزار شد

0 122

جلسه ای با حضور مهدی رنجبر رئیس این اداره، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و عاطفه خدامی مسئول تشکل دختران ستیا در خصوص برنامه ریزی بزرگداشت ولاادت حضرت معصومه ( س) و روز دختر برگزار گردید.
مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشاپیش ولادت با سعادت حضرت معصومه( س) و روز دختر را تبریک گفته و بیان داشت: نام گذاری ولادت حضرت معصومه (س) بنام روز دختر در شورای فرهنگ عمومی نشان از توجه ویژه به این قشر تاثیر گذار در جامعه است زیرا دختران توانسته اند در تمام عرصه های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی موفق عمل کرده و در پیشبرد جامعه به سوی تعالی گام بردارند.
وی افزود: پس ما نیز به عنوان نهاد های فرهنگی بایستی در گرامیداشت این روز و در جهت تکریم از این قشر تاثیرگذار تلاش کرده و برنامه ای درخورشان مقام دختران برگزار نمائیم که در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دعوت از دختران هنرمند در بخش های موسیقی، حافظ خوانی، شاهنامه خوانی و دیگر رشته های هنری در برگزاری این برنامه اقدام خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز توجه به دختران در جامعه را یک امر مهم عنوان کرد و گفت: توجه به اهمیت و ضرورت این روز فرصتی مغتنم برای کار جمعی در مورد دختران است که زمینه های حرکت های بزرگ ، تغییر و تحولات درخشان برای توسعه و بهبود زندگی دختران را فراهم می نماید پس لازم است با یک برنامه ریزی صحیح در برگزاری بزرگداشت این روز گام برداشته و به بهترین شکل ممکن با همکاری نهادهای فرهنگی و تشکل های مردمی که توسط خود دختران اداره می گردد این برنامه را برگزار نمائیم.
در پایان مقرر شد مراسم جشنی روز چهارشنبه مورخ 11 خردادماه 1401 با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی و تشکل دختران ستیا در تالار مهر برگزار گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 17 =