صفاشهر میزبان کارگاه تئاتر خلاق با اصغر زیبایی نژاد

کارگاه نمایش وتئاتر خلاق در خرمبید برگزار شد.

0 219

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم بید با همکاری انجمن نمایش این شهرستان، در راستای بالا بردن سطح کمی و کیفی دانش هنرمندان هنرهای نمایشی کارگاه آموزشی بازیگری و کارگردانی هنرهای نمایشی را با تدریس اصغر زیبایی نژاداز هنرمندان و چهره‌های برجسته عرصه نمایش برگزار کرد.
به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد خرم بید آناهید کریمی این اولین کارگاه آموزشی تئاتر خلاق است که به مدت دوروز طی فراخوان از سوی انجمن هنر های نمایشی شهرستان و هماهنگی های انجام شده با رئیس انجمن هنر های نمایشی استان آقای وامق در روز پنجشنبه وجمعه 5و6خرداد ماه 1401 در آمفی تئاتر صفاشهرباشرکت40 نفر از علاقه مندان در رده های سنی 10 تا 35 سال برگزار شد .در این کارگاه دوروزه مباحث تربیت بدن ،تمرین بیان،اعتماد سازی،تمرکز و توجه وباور پذیری نقش توسط استاداصغر زیبایی نژاد آموزش داده شد. گفتنی است ،رئیس انجمن نمایش محمد نبی هوشمند ومهدی مصلح از بازیگران بنام شهرستان نیز در کارگاه حضور داشتند .
حسین اسدی کردشولی کارشناس هنری با بیان اینکه آموزش مناسب، مقدمه و لازمه پیشرفت هنرمندان در رشته‌های هنری است، گفت: امسال تلاشیم داریم تا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در رشته‌های هنری، توان و استعداد هنرمندان شهرستان را شکوفاتر نمائیم..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − پنج =