از برگزیدگان مسابقه کتاب سلام بر ابراهیم و عکس حضور در مراسم سوم خرداد تجلیل شد

امام جمعه موقت اوز و مدیر مجتمع علوم‌ دینی اوز: "ماندن در تاریخ خطایی است بزرگ، باید با تاریخ حرکت کرد و از تاریخ درس گرفت."

0 226

مراسم بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر به همت ستاد بزرگداشت شهرستان اوز در سالن الزهرا با حضور فرماندار، امام جمعه موقت و جمعی از مسئولین و مردم دوشنبه شب دوم خرداد برگزار گردید.
قبل از مراسم کودکان و نوجوانان به صورت گروهی سرود سلام فرمانده را اجرا کردند و ادامه مراسم بزرگداشت سوم خردادماه؛ سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ایثار پس از قرائت قرآن و سرود ملی محمد محمدی فرماندار شهرستان اوز ضمن گرامی داشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و خوش آمد به حاضرین از اعضای ستاد گرامیداشت سوم خرداد شهرستان اوز تقدیر و تشکر نمود. وی گفت که قطعا سوم خرداد یک رویداد بزرگ در انقلاب اسلامی ایران و نقطه عطفی در دوران ۸ سال دفاع مقدس است.
شیخ محمد‌صالح انصاری امام جمعه موقت اوز و مدیر مجتمع علوم‌ دینی اوز گفت ماندن در تاریخ خطایی است بزرگ، باید با تاریخ حرکت کرد و از تاریخ درس گرفت که با آن درس ها بتوان آینده را مدیریت کرد. پشت سوم خرداد ماه حماسه آفرینانی بودند که در میدان تعلیم و تربیت، تربیت شده بودند. ما نیاز به نسلی داریم که چنان تربیت بشوند که اخلاقشان ایثار و ایثار‌گری باشد.
مهمان ویژه این برنامه خسرو حسن زاده اهل گراش از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس بود که روایات دل‌نشینی از ۸ سال دفاع مقدس و خاطرات دوران جنگ تعریف کرد.در پایان از برگزیدگان مسابقه کتاب سلام بر ابراهیم که به صورت کشوری و توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه اوز و دبیرخانه پایتخت کتاب برگزار شده بود و مسابقه عکس حضور (روز قدس )که توسط فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه اوز برگزار شده بود، تقدیر شد.

اجرای سرود دانش آموزان و شعر خوانی از دیگر بخش های برنامه بود.

برگزیدگان مسابقه کتاب سلام بر ابراهیم که زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی بود برگزیدگان آن:

امیرحسین رفیعی از ارد، مرضیه حسینی از گراش، شیدا جمشیدی از اوز و ابراهیم رحیمی از زنجان بودند.

برگزیدگان مسابقه عکس حضور: حسین‌مراد یمانی، فرخ‌لقا‌ء روشن لاری، خانم اسدی و مریم سمیعی معرفی شدند.

مجری این مراسم وحید رضایی و قاری قرآن محمدرسول رفعتی بودند.

عکس از گلی برازنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − یک =