بازدید معاونت بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس ، فرماندار و کارشناس معین شهرستان از مجتمع فرهنگی و هنری سپیدان

با پیگیری های انجام شده توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سپیدان از مجتمع فرهنگی و هنری در حال ساخت شهرستان ،توسط آقای مهندی عبدالحمید سنگی معاونت بودجه سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان فارس ،آقای محمد رضایی فرماندار ، آقای مهندس برغشی کارشناس معین شهرستان و دیگر کارشناسان مرتبط بازدید به عمل آمد

0 209

سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سپیدان گفت: مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان سپیدان از مصوبات دولت نهم و دهم بوده که در سال 1390 کد دار گردید و بعد از آن عملیات اجرایی آن آغاز و تا کنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است . در صورتی که باید در شرایط فعلی مورد بهره برداری قرار میگرفت و تقریبا سه سال است که عملا ادامه عملیات ساخت آن متوقف گردیده است .که همین امر موجب نارضایتی هنرمندان و عموم را در پی داشته .
ایشان افزود :با توجه به درخواست هنرمندان و پیگیری این اداره و با مکاتبات انجام شده با مراجع ذی صلاح خواهان تسریع در روند ادامه کار و به بهره برداری رسیدن آن بوده ایم . به همین منظور در روز دوشنبه 2خرداد جناب آقای مهندس عبد الحمید سنگی معاونت بودجه سازمان مدیریت برنامه ریزی استان فارس ، اقای مهندس محمد رضایی فرماندار شهرستان سپیدان، آقای برغشی کارشناس معین شهرستان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و آقای مهندس تاج دینی کارشناس عمرانی فرمانداری ودیگر کارشناسان مربوطه از این مجتمع بازدید کردند . در این بازدید و بررسی لازم ، مقرر گردید تا از سهم اعتبارات مشخص شهرستان ، اعتبار لازم جهت شروع کار ساخت مجتمع فرهنگی و هنری تخصیص یابد .
لازم به ذکر است شهرستان سپیدان با جمعیتی بالغ بر 55 هزار نفر و دارای حداقل 300 هنرمند در بخش های مختلف هنری فعال می باشد که نیاز مبرم به مجتمع فرهنگی و هنری داشته و از الزامات شهرستان می باشد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =