امام جمعه شهرستان کازرون: در پیوند دین و هنر کم و بد کار کرده ایم/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس: برنامه محوری و توجه جدی به شهرستان های فارس را در دستور کار داریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سفر به شهرستان کازرون و دیدار با امام جمعه این شهر اعلام داشت: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و قرآنی و تقدیر و تجلیل از هنرمندان و فرهنگوران شاخص شهرستان ها جزو اولویت های ماست.

0 168

حمید رضا قانعی، در نشست یاد شده با اشاره به اینکه اولویت کاری ما بطور جدی توجه به برنامه های فرهنگی در شهرستان هاست تاکید داشت: موسسات فرهنگی و هنری ایده های فرهنگی نوآورانه و خلاقانه خود را با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان ها به اجرا بگذارند و هنرمندان اداره ارشاد را خانه خود بدانند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خاطر نشان کرد: شهرستان کازرون همواره یکی از شهرستان های تاثیرگذار و پیشتاز در حوزه فرهنگی بوده است.

در پیوند دین و هنر کم و بد کار کرده ایم

در این نشست امام جمعه شهرستان کازرون با تاکید براینکه بخشی از اعتبار امام جمعه به کسانی است که کنارش هستند، گفت: به نظرم مسجدی که وقف شده همه چیزش برای مردم است و مسجد از دیدگاه سنتی فقط جای ختم نیست که جای شادی و عروسی نیز می باشد.

حجت الاسلام محمد صباحی با بیان اینکه در سال دو کنگره داریم که یکی ستیغ سخن و دیگری بزرگداشت بزرگان است، افزود: مسجد در دنیای امروز تنها تبدیل شده برای برگزاری ختم و در دین خیلی بدسلیقه ایم و خیلی سخت گیری کرده ایم و مردم را از خدا ترسانده ایم. این تقصیر ماست. ما در پیوند دین و هنر، کم و بد کار کرده ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =