آئین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در لارستان

به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در لارستان غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مسئولان شهرستان و موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لار در مکان مطهر گلزار شهدا صورت گرفت.

0 246

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر سوم خرداد ماه ١۴٠١ عنایت الله موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به همراه جمعی از مسؤلین ادارات، مردم شهیدپرور لارستان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در گلزار شهدا ضمن قرائت فاتحه و غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدر این شهرستان با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر، فتح ارزش‌های اسلامی به دست شیرمردان و شیرزنان مسلمانی که با مقاومت جانانه تجلی بخش نزول ملائکه در امداد حزب الله قهرمان بودند را گرامی می داریم.

دلیرانی که با نیروی ایمان و معنویت و تکیه بر باورهای ناب توحیدی با دستانی پر از امید به نصرت پرودگار، حماسه ساز قرن شدند و دشمن نابکار را از خواب شیطانی تسلط بر خاک پاک ایران زمین و تعرض به آرمان‌های اصیل اسلامی بیدار کردند.

دلاورانی که نامشان زینت بخش کوچه و خیابان‌های شهر است و یادشان مایه مباهات و تصویرشان چون ستاره راهنمای مسیر و خاطراتشان همیشه استقامت و ایثار را در دلها زنده نگه می دارد. روز حماسه و اقتدار مبارکباد.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، شهدای امنیت و مدافعان حرم تزریق غیرت و استقامت و ایثار به نسل های بعد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =