تجلیل وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کانون «منتظران ظهور» کازرون

تجلیل وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کانون «منتظران ظهور» کازرون

0 257

تجلیل وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کانون «منتظران ظهور» کازرون

در آیین پایانی سومین رویداد ملی فهما وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون، در آیین پایانی رویداد ملی فهما که با حضور «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «علیرضا معاف» معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «محمودرضا برازش» مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در محل مجتمع فرهنگی «آفتاب ولایت» مشهد مقدس برگزار شد، از «محمدجعفر شفیعی» مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون که در سومین رویداد ملی فهما در سال 1400 در «رواق قلم» مقام برتر کشوری را کسب نموده بود، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

در حاشیه این مراسم «محمدجعفر شفیعی» مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون اظهار داشت: از صدر اسلام تاکنون مساجد تنها منبع فرهنگ ساز در میان سایر مراجع فرهنگی بوده است و امروز کانون های فرهنگی هنری نقش های حیاتی و کلیدی برعهده دارند و می توانند به عنوان عامل پیشرفت در فرهنگ به جامعه عملاً در راه پیشرفت گام دوم انقلاب قدم بردارند.

وی افزود: امروزه تمام امکانات و ابزارهای موجود جهت تحقق اهداف ملی و حکومتی، متأثر از وجود اماکن فرهنگی هنری است و مهمترین عامل این بعد از فرهنگ و هنر نیز در جامعه اسلامی، کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد.

مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان زیرمجموعه های نظام فرهنگی کشورها در فرآیند پیشرفت یک کشور مطرح هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + بیست =