اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خرامه

تنفس فرهنگ

0 122

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با عنوان حذف ارز ترجیحی و جایگاه رسانه در تبین ، گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد . پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ضمن خیر مقدم به حضار و مدیران دستگاه اجرایی و قضایی حجت الاسلام و المسلمین امین کشاورزی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی فرهنگ را به منزله تنفس هوا دانستند و اذعان داشتند قطعا محیط ناپاک منجر به مسائل بغرنجی می گردد و با توجه به این که فرهنگ زیر ساخت مقوله های سیاسی و اجتماعی را مهیا می کند ولی هنوز این مهم در جایگاه اصلی خودش قرار نگرفته است و تلاش مدیران فرهنگی باید همین مسئله باشد تا به ریل اصلی خودش بازگردد.

در ادامه بیان داشتند یکی از ابزار اصلی انتقال فرهنگ امر رسانه است و گفتمان نظام باید توسط رسانه ها تقویت گردد چرا که قصه فرهنگ قصه نرم ، خزنده و گزنده است. سپس جناب دکتر رستمی فرماندار و نائب رئیس محترم شورای فرهنگ عمومی بر لزوم اجرای مصوبات تاکید داشتند و مسئله مهم حجاب را در ادارات دولتی تاکید و رعایت آن را از اصلی ترین مسئله فرهنگی دانستند .

سپس مدیران حاضر و اصحاب فرهنگ و رسانه در مورد مسائل مطرح شده و پیرامون به گفتگو و ارائه پیشنهادات پرداختند و خروجی جلسه مصوباتی اساسی بود.

لازم به ذکر است در حاشیه جلسه به همت فرمانداری و شورای اسلامی شهر و خیرین مکان مناسب و وسائل و تجهیزات لازم جهت نمایندگی صدا و سیمای شهرستان فراهم گردید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =