تقدیر از مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی عنایت الله موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لار از مسئول روابط عمومی این اداره تقدیر و تجلیل نمود.

0 342

در راستای روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از تلاش و زحمات سمیه فریدونی نژاد کارشناس امور فرهنگی و مسؤل روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با اهدا هدیه و لوح سپاس تقدیر شد.

موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لار ضمن تقدیر از عملکرد مسؤل روابط این اداره گفت : روز ارتباطات و روابط‌ عمومی‌، نقش، مهارت ها و توانایی هر روابط عمومی در همه ی ارگان ها از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است.

روابط عمومی پرکارترین و پرتنش ترین حوزه فعالیت هر سازمان به شمار می رود و نقش آن در راستای پیشبرد اهداف مجموعه و در افتخارات و توفیقات هر ارگان پر رنگ و حائز اهمیت است.

از این رو به بهانه گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی فرصت را غنیمت شمرده و مراتب سپاس خود را از زحمات ارزشمند و مشارکت های فعالانه و متعهدانه در حوزه اطلاع رسانی رویدادها و برنامه های فرهنگی و هنری سرکار عالی ابراز نموده و موفقیت شما را در تمامی عرصه های زندگی از خداوند بزرگ خواستارم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 1 =