اجرای کنسرت «آرون افشار » در شهرستان لار

بیست و ششم اردیبهشت ماه کنسرت گروه موسیقی «آرون افشار » برای اولین بار در تالار جهانگردی شهر لار برگزار کرد.

0 286

دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه ١۴٠١ کنسرت گروه موسیقی «آرون افشار » برای اولین بار در تالار جهانگردی شهر لار برگزار کرد.

«آرون افشار» خواننده پاپ و سرشناسِ کشور روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بیست و ششم و بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه طی سه سانس در تالار مهمانسرای جهانگردی لار کنسرت برگزار کرد.

آهنگ‌های «جانم باش»، «عاشق کش»، «ساحل آرامش» ازجمله آهنگ‌های مشهور این خواننده محبوب و پرطرفدار است.

این کنسرت در دو روز و سه سانس و در ساعت های ١٨:٣٠، ٢١، ٢٢:١۵ به درخواست مؤسسه ترانه گستر ایلیا و با مدیر اجرایی «عبدالکریم جمشیدون» بود که با استقبال چشمگیر شهروندان لار و دیگر شهرها و روستاهای منطقه مواجه شد.

گفتنی است این کنسرت با تیم اجرایی سه نفره مجرب، پنج نیروی تدارکات با تجهیزات کامل و با رعایت قوانین، ادب و احترام به همراه ١١ نفر نیروی حراست از شهرستان لار به راحتی سالن را مدیریت کردند.

در سه سانس ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با همکاران از این اداره و همچنین نیروی انتظامی از ورود تا خروج برنامه را بررسی و نظارت نمودند.

در پایان از نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و بازرسان حاضر از سازمان‌های دولتی این شهرستان و همچنین نظر اکثریت مخاطبان حاضر در کنسرت، بعد از اجرای کنسرت عوامل اجرایی و تماشاگران تخلف مشهودی مشاهده نشد و رضایت مخاطبان از اجرای این برنامه در پی داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 6 =