رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی از برگزاری کارگاه آموزشی کارگردانی و بازیگری خلاق با حضور استاد «محمد هاشم زاده » کارگردان برتر جشنواره تئاتر فارس در ممسنی خبر داد.

0 197

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی، این کارگاه آموزشی با حضور استاد محمد هاشم زاده ، کارگردان برترتئاتر جشنواره تئاتر فارس، به مدت 2 روز از 29 اردیبهشت ماه 1401 در سالن وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی برگزار می گردد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی هدف  از برگزاری کارگاه تئاتر خلاق را تقویت و ارتقای سطح کارگردانی و بازیگری هنرمندان تئاتر شهرستان بیان کرد و گفت  تکمیل مهارت های کارگردانی و بازیگری خلاق از اهداف اصلی این کارگاه می باشد که استاد محمد هاشم زاده دانش و تجربیات خویش را در اختیار هنرمندان این رشته قرار خواهند داد.

 

سعید محمودی گفت این کارگاه به همت موسسه هنرهای نمایشی استان فارس ، انجمن هنرهای نمایشی شهرستان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد و به دلیل همراهی و حمایت از اولین دوره کارگاه خلاق و حضور حداکثری در این کارگاه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هزینه کارگاه متقبل نمود و هنرمندان به صورت رایگان می توانند در این دوره شرکت نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی از تلاش ناکام برخی هنرمندان شهرستان برای لغو این کارگاه خبر داد و گفت برخی هنرمندان با این دیدگاه که چون در این کارگاه از  تحصیلکرده های ممسنی  استفاده نشده است باید لغو شود و لغو آن از زبان مدیر عامل موسسه هنرهای نمایشی هم عنوان شده است . اکنون قضاوت با شماست که توسعه هنر با چه نگرشی و چه اشخاصی مورد انتظار است.

ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش  آقای حمید نعمتی رئیس انجمن نمایش شهرستان ممسنی ، آقای بداغی رئیس دبیرخانه غرب هنرهای نمایشی استان و استاد هاشم زاده مدرس کارگاه از همه هنرمدان علاقمند به منظور حضور در این کارگاه و استفاده از ظرفیت و پتانسیل بوجود آمد دعوت نمود.

در این دوره گواهینامه پایان دوره اعطاء می شود

 روزمه استاد محمد هاشم زاده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − سه =