گردهمایی بزرگ فرهنگیان لارستان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

به مناسبت هفته بزرگداشت روز معلم، فرهنگیان لارستان در ورزشگاه شهید دانشیار گردِ هم آمدند.

0 83

به مناسبت هفته معلم، گردهمایی فرهنگیان شاغل و بازنشسته لارستان با حضور مسئولان ارشد شهرستان و با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد برگزار شد.

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و روسای ادارات و نهادهای مختلف شهرستان در بدو ورودِ فرهنگیان به‌طور ویژه خوش‌آمدگوی یکایک آنها بودند.
در ابتدای این مراسم عبدالحمید اخوان معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لارستان در سخنانی کوتاه ضمن خیرمقدم و سپاس از اقدام مسئولان در تجلیل فرهنگیان، از کار بزرگ فرهنگیان و اولیا که در امر آموزش در ایام شیوع کرونا و پس از آن در بازگشایی مدارس همراه و پیشقدم بودند تقدیر نمود و افتخار آفرینی متعدد فرهنگیان و دانش‌آموزان لارستانی در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری در مراحل کشوری و استانی را ستود.
حجت‌الاسلام رمضانی امام جمعه موقت لار نیز در سخنانی گفت: تجلیل از معلم و استاد، تجلیل از علم و فراترین شغل‌ها شغل معلمی است و معلم احیاگر دل دانش آموزان است.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش دنیای امروز مسیر دیگری طی می‌کند و به سمت اصالت دادن علوم تجربی و ریاضی رفته و الهیات و متافزیک رو به کناری گذاشته‌اند تاکید کرد نتیجه آن انحطاط اخلاقی و به وجود آمدن ارزش‌های غلط شده است.
در پایان این همایش و پس از اجرای برنامه‌های گوناگون فرهنگی و هنری، از چهار فرهنگی نمونه استانی و یازده نمونه شهرستانی با اعطای لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + هفت =