خبرهای خوش فرهنگی رئیس شورای اسلامی شهر خنج

ماهنامه روزبهان خنج هرماه بصورت منظم منتشر خواهد شد.

0 211

به گزارش پایگاه خبری هیجار خنج رئیس شورای اسلامی شهر خنج از راه‌اندازی پل ارتباطی اطلاع رسانی شورا و شهرداری با مردم در دنیای مجازی خبر داد و از همه هنرمندان در عرصه های مختلف هنر از قبیل نشر و چاپ کتاب ، نقاشی ، موسیقی ، تاتر و غیره خواست دغدعه مالی برای تولید محتوای خود نداشته باشند ، وی از چاپ منظم ماهنامه روزبهان خنج خبر داد.

فردین دانیالی رئیس شورای اسلامی شهر خنج در حاشیه دیدار اصحاب فرهنگ و هنر با فرماندار در گفتگو با هیجارخنج ضمن اعلام این اخبار با تاکید بر ضرورت حمایت از محصولات هنری و هنرمندان گفت: هنرمندان عرصه های مختلف فرهنگی ، هنری خنح باید به سمت تولید آثار فاخر بروند و در این راستا شورای اسلامی شهر خنج از آنها حمایت مالی و معنوی میکند.

وی افزود: ایجاد نشاط و شادی در تولید محصولات فرهنگی هنری در قالب موسیقی ، تاثر ، عکاسی ، نقاشی ، چاپ کتاب ، برپایی کنسرت ها و برپایی جشن های ملی و شهرستانی بر مبنای موازین و حساسیت های موجود در شهرستان از خواسته های شورای شهر است که پس از اخذ مجوزهای لازم مربوطه و تائید مراجع ذی صلاح مورد حمایت های مالی شورا قرار خواهد گرفت.

فردین دانیالی از ایجاد و راه اندازی پل ارتباطی شورا و شهرداری با مردم از طریق دنیای مجازی خبر داد و گفت: در راستای تعامل دو‌سویه شهروندان با اعضای شورای اسلامی شهر، و شهرداری خنج و به منظور اگاهی از اخبار و برنامه های شورا و شهرداری پایگاه اطلاع رسانی در دنیای مجازی از طریق وات ساپ و پیج اینستاگرام طراحی شده تا مردم به طور مستقیم در جریان اخبار روز ، مناقصه ها و مزایده ها ، مصوبات ، افتتاح پروژه ها قرار گرفته و مشکلات خود را با اعضای شورای اسلامی شهر مطرح کرده و راه کارها و برنامه های مفید و اثر گذار خود را ارائه نمایند.
رئیس شورای اسلامی شهر خنج ادامه داد: شهروندان از طریق این پایگاه می‌توانند از آخرین فعالیت‌های شورای اسلامی شهر خنج ، اخبار، تصاویر و مستندات استفاده کرده و در جریان آخرین مصوبات شورای شهر قرار بگیرند.

دانیالی با اعلام این خبر که ادرس پایگاه اطلاع رسانی شورا و شهرداری خنج از اول خرداد ماه ۱۴۰۱ در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت ، گفت: بهره‌برداری از پایگاه اطلاع رسانی شورا و شهرداری می‌تواند موجب ارائه بهتر خدمات شهرداری به شهروندان شود و امکان استفاده و دسترسی برای همه شهروندان و تعامل اثر‌بخش با مخاطبان را فراهم آورد.

رئیس شورای اسلامی شهر خنج در ادامه به چاپ منظم ماهنامه روزبهان خنج از ماه خرداد ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: ماهنامه روزبهان خنج تنها روزنامه رسمی و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که شورای اسلامی شهر خنج صاحب امتیاز ان است.
فردین دانیالی با اشاره به این موضوع که مجوز این ماهنامه بدلیل عدم فعالیت در چند سال گذشته لغو شده بود ، گفت: با تلاش و پیگیری شورای دوره قبل و با همکاری دکتر ابونجمی مجوز فعالیت مجدد این ماهنامه اخد شد اما بدلیل پاره ای مشکلات من جمله عدم تامین بودجه مورد نیاز چاپ منظم میسر نشد .
هزینه بالا ، عدم استقبال از خرید ماهنامه به منظور تامین بخشی از مبلغ هزینه شده موجب رکود و دلسردی در چاپ ان شده بود ،
دانیالی ادامه داد: روزنامه های الکترونیکی نسل جدیدی از روزنامه ها هستند که به هیچ گستره جغرافیایی محدود نمی شوند و لازم نیست برای تهیه آن هزینه پرداخت شود ، از اینرو به منظور دسترسی آسان همشهریان در اقصی نقاط کشور و جهان اقدام به چاپ ماهنامه روزبهان بصورت منظم ماهیانه در قالب نسخه همزمان چاپی و الکترونیکی خواهیم کرد که ضمن چاپ تعدادی ماهنامه بصورت چاپی برای ارسال به وزارت ارشاد جهت اعلام وصول به منظور عدم لغو مجوز ، بصورت پی دی اف رنگی در کانالهای وات ساپی و پیج اینستا گرام شورا و شهرداری خنج در اختیار عموم همشهریان قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 11 =