جادوی رنگ ها بر دیوار نگارخانه پردیس شهرداری گراش

نمایشگاه آثار نقاشی آرزو رفیعی با عنوان " جادوی رنگ" در گراش آغاز شد.

1 157

این نمایشگاه که در روز شنبه 17 اردیبهشت ماه 1401 در نگارخانه پردیس شهرداری گراش، آغاز شد، اولین نمایشگاه نقاشی در سال جاری می باشد که با آثار نقاشی و تکنیک های مختلف رنگ و روغن، آبرنگ، پاستل گچی و روغنی و مداد رنگی برگزار گشته و با استقبال هنرمندان و علاقمندان مواجه گردید.

مهدی آیینه افروز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، با ابراز خرسندی از تداوم برگزاری نمایشگاه های هنری گفت: در چند ماه اخیر، افزایش چشمگیر نمایشگاه های نقاشی در چند ماه اخیر، نشان از به وجود آمدن علاقمندی و انگیزه هنرمندان به نمایش آثارشان دارد. امید است که با تاسیس آموزشگاه های هنری، این روند رو به پیشرفت رفته و تعداد افرادی که زیر نظر اساتید، آموزش صحیح دیده اند، افزون گردد که این امر، ارتقای سطح هنری شهر را در پی خواهد داشت.

آرزو رفیعی، نقاش آثار، با اشاره به اینکه این اولین نمایشگاه انفرادی او است، گفت : از 19 سالگی مشغول فعالیت در این رشته هستم، مدتی هم آموزش می‌دادم ولی بعد از مدتی هم بخاطر شرایط کرونا کامل تعطیل شد. به خاطر اینکه سه فرزند دارم فعالیتم مداوم نبوده و شرایط کرونا برنامه من را نیز مختل کرده بود که مجدد تصمیم گرفتم با برپایی نمایشگاه فعالیتم را پررنگ‌تر کنم.

همچنین گفتنی است این نمایشگاه، به مدت شش روز، از ساعت 18 تا 21 در نگارخانه پردیس شهرداری واقع در بوستان یاران شهر گراش، آماده نمایش آثار به هنرمندان و علاقمندان می باشد.

1 نظر
  1. زیبا می گوید

    آرزوی موفقیت برای خانم رفیعی عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 10 =