نمایشگاه خوشنویسی قدر معلم به همت انجمن خوشنویسان ممسنی برگزار گردید

0 174

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی انجمن خوشنویسان شهرستان ممسنی به مناسبت هفته معلم و گرامیداشت آن ، اقدام به کتابت جملات و عباراتی در وصف معلم و برگزاری نمایشگاه گروهی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت پرورشی آموزش و پرورش نمودند.

سعید محمودی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی با تبریک روز معلم  گفت معلم به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری نقش تربیتی انسان را دارد که با آگاهی بخشی موجب خروج از ظلمات و تاریکی ها و راهیبابی به نور و هدایت می شود. و این روز را به همه معلمان فعال و زحمت کش علی الخصوص  مدیریت محترم آموزش و پرورش و معاونین تبریک عرض می نمایم.

ایشان هدف از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی را  تجلیل از خدمات و زحمات معلمان گرامی با زبان هنر برشمرد و گفت به همین منظور خوشنویسان ممسنی از مبتدی تا حرفه ای همه در کنار هم با کتابت جملاتی از بزرگان  علی الخصوص از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در وصف معلم  در قالب نمایشگاه گروهی خوشنویسی این هفته را به معلمان تبریک گفتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی گفت تعداد 24 نفر از هنرمندان خوشنویس با دعوت و فراخوان انجمن خوشنویسی اعلام آمادگی نمودند و نمایشگاه گروهی را با عنوان قدر معلم در راهرو سالن امیر کبیر محل مراسم تجلیل از معلمان نمونه شهرستان برگزار نمودند.

به هنرمندان خوشنویس که در نمایشگاه گروهی شرکت نموده بودند لوح سپاس اهداء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 10 =