روحیه ی نقد پذیری با استفاده از هنرهای نمایشی

نمایش کمدی پریشنه 1400 در آباده به روی صحنه رفت

0 230

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هادی فرخی رییس این اداره از اجرای نمایش کمدی پریشنه 1400 خبر داد .

هادی فرخی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هنرهای نمایشی را قطب اصلی ارتباط هنر و مردم دانست و گفت : هنرهای نمایشی راهکاری بسیار مناسب برای بیان مسائل و معضلات مختلف فرهنگی و اجتماعی است ، صحنه ی نمایش با ترفندهای نو و خلاقانه هنرمندان این عرصه می تواند قطب اصلی ارتباط میان هنر و مردم باشد و این نگاه همان ترویج فرهنگ از زبان بدن و بیان است .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده توسعه ی فعالیت های هنری را در گرو در اختیار داشتن بودجه و امکانات لازم بیان کرد و اظهار داشت : فعالیت های فرهنگی و هنری بدون در اختیار داشتن بودجه لازم و امکانات کافی میسر نخواهد بود و این مهم می بایست با برنامه ریزی لازم صورت پذیرد ، امروز هنرمندان خوب و توانای ما با حداکثر توان خود برای شادی و نشاط اجتماعی می کوشند و در راه اعتلای فرهنگ و هنر به خصوص هنرمقدس تاتر از هیچ تلاشی مضایقه نخواهند کرد .

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه افزود : گروه نمایشی کمند از گروه های فعال انجمن هنرهای نمایشی آباده بوده و سال هاست با ابتکارات نو و خلاقانه ی نمایشی سعی بر شادی و نشاط مردم دارد ، برای این گروه هنری آرزوی موفقیت و بهروزی داریم .

حمید وارسته کارگردان نمایش کمدی پریشنه 1400 گفت : هنرهای نمایشی یک مقوله و ترفند اختصاصی نیست ، هر هنرمند تاتر می تواند یک ایده ی جذاب را برای دعوت مردم به سالن نمایش داشته باشد ، امروز می بایست هنرمندان تاتر بیشتر به سلایق مردم توجه کنند و با نظر مردم برای ادامه ی مسیر هنر مقدس تاتر گام بردارند .

شایان ذکر است نمایش پریشنه 1400 با هنرمندی حمید وارسته ، علیرضا خدام ، ایمان خدام و حمیدرضا آهنکوبی به مدت 20 شب میزبان علاقه مندان به هنر نمایش در تالار هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده می باشد . 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =