دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با سرپرست آموزش و پرورش در راستای بزرگداشت روز معلم

عنایت الله موحدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با عبدالحمید اخوان سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش لارستان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دیدار و به گفتگو پرداختند.

0 268

به مناسبت فرارسیدن ١٢ اردیبهشت روز معلم عنایت الله موحدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به همراه محمد معتمدیان معاونت مدیر کل کتابخانه های عمومی لارستان با عبدالحمید اخوان معاون جدید مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان دیدار و گفتگو کردند.

موحدی در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری (ره) هفته بزرگداشت مقام معلم را به «عبدالحمید اخوان» و همکاران وی تبریک گفت.

موحدی سمت جدید‌‌ِ عبدالحمید اخوان را به ایشان تبریک گفته و خواستار همکاری های بیشتر و متقابل بین نهادهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و اداره کتابخانه‌ها شد.
مهندس اخوان نیز تاکید کرد که در برنامه‌های فرهنگی و هنری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اداره کتابخانه ها تعامل و همکاری خواهیم داشت.
موحدی در پایان این دیدار گفت: امیدواریم همکاری و تعامل سازنده بین نهادها پایدار باشد تا در بهبود و ارتقای سطح کیفی برنامه های فرهنگی و هنری رشد چشمگیری داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =