شادی و نشاط کودکان و نوجوانان در اولویت برنامه های هنری است

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از اجرای نمایش ( روزی روزگاری سگی ) در تالار هنر این شهرستان خبر داد

0 174

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هادی فرخی رییس این اداره جایگاه هنر را در جامعه بسیار خوب و ارزشمند دانست و گفت : در جامعه ی امروزی ما ، هنرمندان توانمندی هستند که با استفاده از ذوق و ایده های بسیار خوب توانسته اند فرهنگ را در سطح عموم نهادینه کنند ، این نبوده مگر استفاده از زبان هنر و از این حیث جایگاه هنر در جامعه بسیار والاست .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در ادامه افزود : یکی از شاخصه های مهمی که در برنامه های فرهنگی و هنری دنبال می شود ، پرداختن به موضوعات آموزشی کودکان و نوجوانان از دریچه ی هنر است ، اجرای نمایش های کودک و نوجوان     می تواند زمینه ساز آینده ای درخشان برای کودکان و نوجوانان شهرستان باشد .

امید سبیلی مدیر آموزشگاه هنرهای نمایشی ترنم و سرپرست گروه هنری ترنم و کارگردان نمایش روزی روزگاری ، سگی گفت : گروه نمایشی ترنم در طی سال ها تلاش و اجراهای متعدد خود سعی داشته است که رویکرد آموزشی و ترویج فرهنگ را در دستور کار خود قرار دهد و کودکان و نوجوانان را با مسائل اخلاقی ، اجتماعی ، فرهنگی ، بهداشتی و … هر چه بهتر آشنا سازد . چرا که با هنرهای نمایشی و از زاویه ی صحنه می توان بسیاری از مشکلات را مرتفع نمود .

یادآور می شود نمایش روزی روزگاری سگی ، کاری از گروه نمایشی ترنم با سرپرستی و کارگردانی امید سبیلی در محل تالار هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در حال اجرا می باشد .    

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یک =