«کارگاه آموزشی نقاشی خط » برپا شد/ در پاسداشت بزرگداشت شیخ اجل سعدی شیرازی

به مناسبت بزرگداشت شیخ اجل سعدی شیرازی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با همکاری مجمع طراحان انقلاب اسلامی فارس «کارگاه آموزشی نقاشی خط » را برای علاقه مندان برگزار کرد.

0 158

هشتم اردیبهشت ماه پنجشنبه و نهم اردیبهشت ماه جمعه این کارگاه توسط استاد محمد اوجی نژاد و اساتید دیگری همچون قاسم احسنت و علی رضا کریم پور از ساعت 9 تا 19 با محوریت اشعار سعدی اجرا شد و احمد رضا قانعی از روند تولید اثار هنری و شیوه آموزشی این جریان هنری باز دید کرد.

در این کارگاه آموزشی تبادل اطلاعات هنری ما بین اساتید و شرکت کنندگان حاضر انجام شد که شرایط شرکت در «کارگاه آموزشی نقاشی خط » شامل، آشنایی به یکی از اقلام خوشنویسی، ارائه چند نمونه کار در زمینه خط، قابلیت تولید اثر، فعالین شاخه طراحی و نقاشی و همچنین حضور کامل در هر دو روز کارگاه بوده است.

کارگاه یاد شده که در تالار حافظ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برپا شد، مباحث کاربردی و عملی همچون آشنایی با شناخت مواد، آشنایی با زیرسازی بوم کار، آموزش چند تکنیک کاربردی نقاشیخط، و شرایط تولید یک اثر خلاقانه مورد بحث و فراگیری قرار گرفت و نکته مهم آینکه آثار تولید شده در کارگاه پس از داوری و کسب امتیاز لازم خریداریخواهد شد.

گزارش تصویری/ کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 20 =