مسابقه بامحورشب های قدربه مناسبت ماه رمضان درکازرون

برگزاری مسابقه نقاشی، عکاسی و خاطره نویسی با محور شب های قدر بمناسبت ماه مبارک رمضان

0 230

برگزاری مسابقه نقاشی، عکاسی و خاطره نویسی با محور شب های قدر بمناسبت ماه مبارک رمضان

مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون از برگزاری مسابقه نقاشی، عکاسی و خاطره نویسی با محور شب های قدر بمناسبت ماه مبارک رمضان به همت کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون، «محمدجعفر شفیعی» مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون با تسلیت شهادت مولی الموحدین، سرور متقین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام اظهار داشت: از عظمت ماه مبارک رمضان همین بس که در لیالی پر نور آن، شبی قرار دارد که افضل تمامی شب های طول سال است و به فرمایش خداوند منان، این شب از هزار ماه بالاتر و نورانی تر است.

وی افزود: در این شب عزیز عنایت حق تعالی بر اینکه رحمت واسعه اش شامل همه بندگانش بشود، تعلق گرفته است و این یکی از امتیازات والای شب قدر است.

مدیر کانون فرهنگی هنری «منتظران ظهور» کازرون با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه فرهنگی هنری خاطر نشان کرد: این مسابقه در جهت تبیین و فرهنگ سازی شب های قدر و ایام شهادت امام علی (ع) برنامه ریزی شده است.

شفیعی به محور این مسابقه نقاشی، عکاسی و خاطره نویسی اشاره کرد و تصریح کرد: این مسابقه حول موضوع شب های گرانقدر قدر و ایام سوگواری شهادت حضرت مولا علی(ع) است و ماه مبارک رمضان، سفره افطاری، شب های قدر و شهادت حضرت علی (ع) از موضوعات این مسابقه می باشد.

وی یادآور شد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه حداکثر تا 12 اردیبهشت ماه 1401 فرصت دارند تا آثار خود را به جی میل کانون به آدرس zzp258@gmail.com ارسال نمایند و در خاتمه به 3 نفر برتر در هر بخش هدایای ارزشمندی تعلق خواهد گرفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 5 =