دعوت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جهت حضور در راهپیمایی روز قدس

در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی موردشت در پیامی از عموم ملت سربلند ایران اسلامی و بویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس، دعوت به عمل آورد.

0 244

در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، مهدی رنجبر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در پیامی از عموم ملت سربلند ایران اسلامی و بویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جهت حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس، دعوت به عمل آورد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت به سخنان امام راحل که فرمودند روز قدس روز حیات اسلام است اشاره کرد و گفت: روز قدس، روز ابهت سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین و خونخواران جهان، و روز اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامیان شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است.
رنجبرافزودند: بار دیگر آخرین جمعه رمضان ‌المبارک فرا رسید و ملت مسلمان ایران در ماه ضیافت‌ الله، آماده می‌شوند تا با بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند و در روز قدس که یادگار امام راحل است به میدان بیایند و فریاد آزادی قدس را سر دهند.
رنجبر اظهار کردند: از عموم ملت سربلند ایران اسلامی بویژه مردم با غیرت و شریف شهرستان مرودشت، هنرمندان،کارکنان، خبرنگاران، اصحاب رسانه، انجمنهای ادبی هنری، مدیران و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد دعوت می گردد تا همراه و هم صدا با اقشار مردم روزه دار، روز جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس با انزجار از رفتارهای ضد حقوق بشری جنایتکاران صهیونیست، یکبار دیگر حمایت خویش را از آزاد سازی قدس شریف به جهانیان اعلام نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =