گوشی شنوا برای هنرمندان

فرماندار آباده با هنرمندان شهرستان دیدار کرد.

0 240

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فرماندار شهرستان آباده ضمن گرامی داشت نام و یاد و خاطره همه شهدای هنرمند استفاده از ظرفیت هنرمندان برای بیان مشکلات و معضلات اجتماعی را بسیار تأثیرگذار دانست و اظهار داشت:

در جامعه کنونی ،ابزار هنر ،ابزار تأثیر گذار و فرهنگ ساز در راستای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی خواهد بود.

میثم خداداد با اشاره به کمی بودجه فرهنگ و ارشاد و نیروی انسانی و رسالت سنگین و تأثیزگذار فرهنگ و ارشاد بر مساعدت و همکاری با هنرمندان در جهت مرتفع نمودن مشکلات ایشان تأکید کرد.

هادی فرخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم به هنرمندان ضمن برشمردن ظرفیت های فرهنگ و هنر شهرستان و معرفی انجمن ها و زیر مجموعه خانواده بزرگ فرهنگ و هنر گزارشی از فعالیت های فرهنگی هنری هنرمندان شهرستان را ارائه نمود.

عدم تناسب فضای درخور شأن جایگاه فرهنگ و هنر و فضاسازی مناسب محل استقرار نگارخانه استاد ذوالفنون و ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،درخواست تخصیص بیلبورد تبلیغاتی ویژه هنرمندان ،حمایت و همراهی دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه های فرهنگی هنری،تخصیص بودجه مکفی به فعالیت های فرهنگی و هنری، برگزاری و حمایت از جشنواره های سرود و موسیقی و… برخی از مطالبات هنرمندان در این جلسه بود. دیدار هنرمندان آباده با فرماندار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =