نمایشگاه خوشنویسی رمضان

خوشنویسی تقریبا در تمام فرهنگ ها به چشم می خورد اما در مشرق زمین به ویژه در سرزمین های اسلامی و به خصوص در ایران اسلامی اهمیت بسیاری در میان هنرهای بصری دارد.

0 225

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج این نمایشگاه شامل 41 اثر خوشنویسی از 5 هنرمند خوشنویس شهرستان با موضوع قرآن کریم و اشعار و حکایات سعدی، یادبود قرآن پژوه و ادیب معاصر شهرستان خنج ملا حسینعلی حافظ خنجی با حضور مسئولان و هنرمندان و معتمدین شهرستان خنج گشایش یافت.

آقای محمد صادق میری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج در آیین بازگشایی این نمایشگاه گفت: خوشنویسی تقریبا در تمام فرهنگ ها به چشم می خورد اما در مشرق زمین به ویژه در سرزمین های اسلامی و به خصوص در ایران اسلامی اهمیت بسیاری در میان هنرهای بصری دارد.دبیر شورای فرهنگ عمومی گفت : نمایشگاه رمضان شامل 41 اثر از پنج هنرمند خوشنویس به نامهای محمد شریف عالی پور، محمد صادق مقدسی ، جلال الدین ابونجمی، ابراهیم محمدی و مجید قادری می باشد که با موضوعات قرآنی و اشعار سعدی به خط نستعلیق ، نسخ ، شکسته نستعلیق و تحریری به سبک های سیاه مشق، ترکیبی و چلیپا می باشد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از تاریخ چهارم اردیبهشت الی یازدهم اردیبهشت 1401 در گالری تیتخ پذیرای هنردوستان و علاقه مندان می باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 6 =