جشنواره عکس ” همراه با طبیعت نی ریز” نفرات برتر خود را شناخت.

گزیدگان جشنواره عکس" همراه با طبیعت نی ریز" که با تلاش اداره منابع طبیعی و آبخیز داری و انجمن عکس و فیلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی ریزبرگزار شده بود برگزیدگان خود را معرفی کرد.

0 236

جشنواره عکس ” همراه با طبیعت نی ریز” نفرات برتر خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی ریز؛ برگزیدگان جشنواره عکس” همراه با طبیعت نی ریز” که با تلاش اداره منابع طبیعی و آبخیز داری و انجمن عکس و فیلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی ریزبرگزار شده بود برگزیدگان خود را معرفی کرد.

این جشنواره که از روزهای نخست اسفند ماه ماه با انتشار فراخوان و حضور پرشور مردمی آغاز شده بود، با دریافت 43عکس توسط دبیرخانه جشنواره، مورد داوری قرار گرفت.

برگزیدگان این جشنواره شادی اکبرزاده مقام نخست، آیدا عسکر زاده مقام دوم، مرضیه حقیقی مقام سوم، معرفی شدند.

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نی ریز روزچهارشنبه سی و یکم فروردین ماه میزبان شرکت کنندگان این جشنواره بود.

در این نشست نخست حامد جمالی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، هدف از این مسابقه را ترویج فرهنگ منابع طبیعی و مشارکت مردم در حفاظت از آن بیان کرد و گفت بهترین راهکار برای توسعه این منابع مردم هستند وی همچنین از صدور کارت همیاران طبیعت برای شهروندان علاقه مند به طبیعت خبر داد.

در ادامه جواد قطرانی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی ریز ابراز امیدواری کرد که در سالهای آتی این جشنواره در بازه زمانی بهتر و با تبلیغات گسترده تری اجرا شود و تمامی شهروندان تشویق شوند تا با هنر عکاسی به حفظ طبیعت نی ریز کمک کنند.

در پایان این نشست صمیمی از همه شرکت کنندگان تقدیر و با اهداء جوایز از برگزیدگان تجلیل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 9 =